Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

16/03/2012

Unieważniona oszustna decyzja władz brytyjskich związana ze szczepionkami wywołującymi autyzm

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 21:24

Unieważniona oszustna decyzja władz brytyjskich związana ze szczepionkami wywołującymi autyzm

Oszustwem okazała się pochopna, bezpodstawna decyzja brytyjskiej Medycznej Rady Ogólnej (GMC) wykreślenia profesora Johna Walker-Smitha z rejestru lekarzy za brak profesjonalizmu. Walker-Smith pomógł drowi Andrew Wakefieldowi leczyć ciężko chore dzieci z regresyjnymi objawami autyzmu i poważnymi problemami gastrologicznymi. W niedawnej apelacji do sądu najwyższego, sędzia orzekł, że wykreślenie prof. Walker-Smitha jest nieważne wskutek poważnego wykroczenia w sposobie procesu GMC przeciw niemu, a cała Rada musi poddać się reformie.

Profesor jest nękany od 2004 r. Dziennikarz Brian Deer, GMC, magazyn naukowy British Medical Journal (BMJ) i usłużne media USA wspólnie spiskowali, celem zniszczenia pracy dra Andrew Wakefielda i kolegów jak emerytowany Walker-Smith, nt. problemów trawiennych u małych dzieci, z których wiele było po szczepionkach kombinowanych. Profesor prowadził wydział gastrologii dziecięcej w szpitalu londyńskim, gdzie dr Wakefield robił obserwacje zdrowia dzieci, później opublikowane i wycofane przez magazyn medyczny Lancet. Walker-Smith pomagał leczyć chore dzieci, których rodzice bezpośrednio poprosiły go i Wakefielda o to, będąc zignorowani przez swoich lekarzy.

Po udowodnieniu oszustwa przez GMC w całości przypadku dot. Wakefielda, nadszedł czas uniewinnienia jego. Podlegają wątpliwości wszystkie oskarżenia przeciw niemu i kolegom w ww. badaniach. Sprawa GMC podkreśla jedynie uprzednie rewelacje o bezczelnym oszustwie nagonki na Wakefielda za niezależne badania.

Wydawnictwo Age of Autism: Mile widziana decyzja uniewinniająca Prof. Walker-Smitha jasno znaczy, że sprawa GMC przeciw grupie lekarzy była sfabrykowana dla dyskredytacji jakiegokolwiek związku choroby jelit i przypadków autyzmu z oświadczeniami niektórych rodziców o skutkach kombinowanej szczepionki. Oskarżenia

Prof. Walker-Smitha i zespołu lekarzy trzeba teraz rozpatrywać zupełnie sceptycznie jako nic innego niż polowanie na czarownice przez stronnicze koła na najwyższym poziomie rządu, mediów i przemysłu farmaceutycznego.

Orzeczenie sądu wzmocni wysiłki Wakefielda rehabilitacji swego dobrego imienia i kariery zawodowej, w tym niedawne sprawy przeciw Brianowi Deer, BMJ, i redaktor naczelnej BMJ Fioni Godlee, którzy wielokrotnie rozpowszechniali kłamstwa i oszczerstwa nt. Wakefielda i jego publikacji.

TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: