Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

10/02/2012

Cały świat ma chemtrailowego Alzheimera

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 20:08

Cały świat ma chemtrailowego Alzheimera

10. 1.2011, tłumaczenie Ola Gordon, korekta Piotr Bein

Dlaczego

Kryminalni przywódcy świata (pomyślmy o zakulisowych scenach, mafii) nie chcą byśmy krytycznie myśleli lub zdecydowanie działali, podczas gdy oni dokonują wielkich i strasznych zmian na całym świecie.

W jaki sposób

WSZYSCY mamy łagodnego ALZHEIMERA z powodu ogromnego spożycia ALUMINIUM w ciągu ostatnich 15 lat, zrzucanego na nas w ogromnych ilościach w globalnych operacjach CHEMTRAILOWYCH oprysków.

Ponieważ każdy ma teraz ekwiwalent ALZHEIMERA, i z powodu stopniowego nagromadzenia oprysków w l. 1992-1993 i 2003, nie wiemy o tym, że przeżywamy poważne osłabienie naszych procesów myślowych, zdolności  koncentracji, i zdecydowanego myślenia i działania. Chorzy na Alzheimera  nie mogą zapamiętywać rzeczy; nie mogą wyrażać się; i często siedzą i patrzą w przestrzeń. Tacy stajemy się wszyscy. Rozejrzyjmy sie na tych wokół.

Kiedy opryski nasiliły się (2000-2003), wiele osób narzekało na kłopoty z pamięcią. Teraz już nie mówi się o kłopotach z pamięcią. I dlatego powinniśmy się skoncentrować. Kiedy zmiana nastąpiła, nową sytuację przyjmujemy za normalną, i nasze myśli szukają nowych rzeczy. Musimy się skoncentrować i musimy zapamiętać.

Możemy zacząć brać skomplikowane i drogie leki przeciwko Alzheimerowi. Ale cały świat teraz musi podjąć akcję zatrzymania oprysków chemtrailowych tak szybko jak możliwe. Dlatego skoncentrujmy się, zobaczmy o czym zapomnieliśmy, a przede wszystkim ZACZNIJMY DZIAŁAĆ. Te smugi nie są naturalne. Opryskują nas białym proszkiem.

Więcej zdjęć, m.in. polskiego nieba, źródło: prof. Christopher Rowe, dyrektor Nuclear Medicine and Centre for Positron Emission Tomography

PB: Czy każdy ma jakiegoś Alzheimera? Wątpię. Celem zupy chemicznej w atmosferze jest wg innych środowisko do rzeczy jak HAARP i Blue Beam.

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: