Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

17/05/2011

Lucas: Sprawa niby ucichła a tu ożywia ją nowe kłamstwo

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 11:48

Lucas: Sprawa niby ucichła a tu ożywia ją nowe kłamstwo

Na stronie http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/ pojawił się komunikat: Przerwa w pomiarach w nocy 8 maja została spowodowana zanikiem zasilania w sieci energetycznej. Wzrost liczby zliczeń przed przerwą jest wynikiem silnych opadów deszczu, które prawdopodobnie wywołały awarię. ha ha.

O ile się dobrze orientuje to stacje pomiarowe zabezpieczone są dobrymi UPS-ami przynajmniej. Myślę, że “badacze i naukowcy” byli świadomi nadchodzącej fali skażenia, które zaczęło narastać wraz ze spłukującym je deszczem. Postanowili nie psuć dobrego nastroju grupie trzymającej władze, pragnącej przecież budowy elektrowni A w Polsce. Do tego po co wywoływać panikę u gawiedzi, zwłaszcza podczas kampanii wyborczej.

Mamy ciekawe zjawisko: W Polsce rozwija się ślepa służalczość wobec władzy co jest charakterystyczne dla ustrojów totalitarnych. Wracając do opadów:  to co spadło na glebę i rośliny będzie niebawem konsumowane. Krowy już od początku maja mokną na pastwiskach pochłaniając dla nas odpowiedznie dawki. Jest na pewno dużo lepiej niż po “awarii” w Czarnobylu. Ale Cicho sza, bo zbliża się parada Szumana, potem parada homoseksualistów a później nasza “Prezydencja”.

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: