Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

13/04/2010

Czy polskiego prezydenta zamordowano w zainscenizowanym wypadku samolotowym?

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 07:40

Czy polskiego prezydenta zamordowano w zainscenizowanym wypadku samolotowym?

http://www.rebelnews.org/opinion/europe/209068-was-polish-president-murdered-in-staged-plane-crash

James Buchanan 11.4.2010, tłumaczyła Ola Gordon

Żydzi byłi niezadowoleni gdyż prez. Kaczyński miał  “antysemitów” w koalicji rządzącej.

Arcy-zbrodniarz Franklin Delano Roosevelt powiedział kiedyś: “W polityce nic nie dzieje się przez przypadek. Jeśli coś się dzieje, można się założyć, że w taki sposób było to zaplanowane”. Więc co ty na to, kiedy spora część europejskiego rządu jest zgładzona w jednej katastrofie lotniczej?

Samoloty komercyjne cały czas lądują przy złej pogodzie. Tysiące samolotów bezpiecznie lądują na całym świecie przy słabej widoczności, a ten jeden samolot z polskim prezydentem i wielu wysokimi rangą polskimi urzędnikami roztrzaskuje się na ziemi. Trzeba być bardzo podejrzliwym wobec mediów próbujących obwiniać pogodę lub pilota.

Przypomnijmy sprawę sekretarza handlu Rona Browna w rządzie Billa Clintona. Był podejrzewany o oszustwo w  finansowaniu kampanii wyborczej. Zginął w bardzo wygodnej katastrofie lotniczej w pobliżu lotniska w  Dubrowniku wkrótce po tym, kiedy zagroził Clintonom, że nie poniesie kary sam. Podejrzewa się, że zainstalowano fałszywą sygnalizację (radiolatarni) lądowania na pobliskich wzgórzach, powodując upadek Air Force 2 przy słabej widoczności właśnie na te wzgórza.

Zawsze kiedy politycy umierają “przypadkiem”, to warto sprawdzić, czy zmarli politycy robili wszystko, co może powodować niezadowolenie Żydów lub New World Order, co w Europie przybrało formę Unii Europejskiej (UE), której główne cele obejmują zmuszenie jej wszystkich europejskich państw-członków do wspólnej waluty i umożliwienie nieograniczonego zalewu imigrantów z Trzeciego Świata.

Kwestionowano bezpieczeństwo Tupolewa-154, ale praktycznie wszystkie jego wypadki miały miejsce w liniach lotniczych Trzeciego Świata, lub na odległych terenach Syberii. Największa katastrofa  Tu-154 użytkowanego przez Polskę jest taka, że na jego pokładzie byli polski prezydent i znaczna część polskiego rządu. Ten sam Tu-154 właśnie w grudniu 2009 przeszedł szczegółową kontrolę i remont.

Jeden z artykułów stwierdza: “W jednej z tych rzadkich chwil jedności, Narodowy Bank Polski i polski rząd porozumiały się w sprawie konieczności osłabienia polskiego złotego, który w ostatnich tygodniach odbił się do poziomu prawie sprzed kryzysu. Siła waluty jest obecnie postrzegana jako zagrożenie dla ożywienia gospodarczego. Po kilku słownych interwencjach w ciągu ostatnich kilku dni, w piątek bank centralny zainterweniował, po raz pierwszy od ponad dekady. W czwartek bank zdecydował się wydać ostrzeżenie, że “technicznie i psychologicznie” jest przygotowany do wejścia na rynek waluty, aby zapobiec “nadmiernemu umocnieniu złotego”. Wcześniej w tym tygodniu urzędnicy rządowi powiedzieli także, że “silny złoty” szkodzi gospodarce, a po piątkowej interwencji stwierdzili, że w pełni popierają decyzję banku centralnego. Decydując się na osłabienie złotego, przywódcy Polski przedłożyli interesy polskiego narodu nad interesy europejskiego kolektywu znanego jako Unia Europejska. Następnego dnia, prezydent Polski ginie w katastrofie lotniczej wraz z wieloma innymi przywódcami kraju, łącznie z szefem Narodowego Banku”.

Podróż do Smoleńska była w celu uczczenia pamięci polskich jeńców wojennych zamordowanych przez komunistów w czasie II wojny światowej. Żydzi nie lubią “konkurencji” wobec ich holokaustu. Żydzi chcą udawać, że są na najważniejszymi ofiarami świata i zasługują na wieczne jego współczucie, co zawsze łączy się z zakazem wszelkiej krytyki Żydów czy Izraela. Kaczyński rzucił światło nie tylko na masowy mord dokonany przez komunistów, ale na masowy mord dokonany przez komunistycznych Żydów. Żydzi odegrali kluczową rolę w komunizmie,  Żydzi często byli komisarzami, którzy rozstrzeliwali bezbronnych jeńców i dysydentów. Prezydent Kaczyński przyrzekł zdemaskować komunistycznych morderców, którzy zabijali Polaków w czasie długotrwałej okupacji komunistycznej. Wielu z tych zbrodniarzy wojennych było Żydami, z których część nadal mieszka w Izraelu i Stanach Zjednoczonych.

Co ciekawe, w 1943 roku w katastrofie lotniczej zginął premier polskiego rządu (na wygnaniu), kiedy dowiedział się o masowym mordzie dokonanym przez komunistów w Katyniu i zaczął budzić obawy, że to zagraża sojuszowi między komunistami i kapitalistami. Tymczasem polscy żołnierze walczyli na froncie zachodnim w szeregach aliantów. Naród polski został całkowicie sprzedany w Jałcie przez Roosevelta i Churchilla pod wieczną okupację przez tych samych komunistów, którzy dokonali masowej zbrodni na polskich jeńcach wojennych.

Artykuł w “Jewish Telegrach” mówił: “Żydzi mają mieszane uczucia wobec nowego przywódcy Polski – nowy prezydent został wybrany dzięki poparciu zwolenników antysemityzmu. Ale nie wszyscy polscy urzędnicy żydowscy uważają, że Lech Kaczyński, który obejmie urząd w grudniu, powinien być krytykowany za swoich ekstremistycznych sprzymierzeńców, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego podejście do kwestii żydowskiej. Kaczyński, były prezydent Warszawy, został wybrany w zeszłym miesiącu by zastąpić prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Kwaśniewski, popularny wśród Żydów w Polsce i poza jej granicami, nie może być ponownie wybranym ze względu na polskie prawo wyborcze. Partia nowego prezydenta, o katolickiej orientacji, Prawo i Sprawiedliwość, rządzi Polską w koalicji z dwoma ekstremistycznymi partiami, Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin, ‘której członkowie często wyrażali nastroje antysemickie’, jak mówi Instytut Stephena Rotha przy Uniwersytecie Tel Awiw, który monitoruje stosunek do Żydów na całym świecie”.

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: